Základní škola Březová, okres Sokolov
608 323 025,    |  » kontakty «  |

Zprávy z 5. B

náhled

Zprávy ze třídy 5. B

  1. Na dálku jsme ukončili první pololetí školního roku 2020/2021. Všichni jsme si přáli být ve škole. Dokonce proběhla konzultace jeden na jednoho. Ráďa si paní učitelku našel a příjemně ji překvapil.
  2. On-line výuku paní učitelce usnadňujeme. Sami připravujeme formou referátů výuku vlastivědy a přírodovědy.
  3. Sníh nás láká na hodiny tělocviku ven. Se sněhem umíme čarovat. Naše šikovné ruce spolu s mozkovými závity vytvořily unikátní díla. Radkovo pokus nás přesvědčil, že tady byl saharský písek.
  4. Na svatého Valentýna jsme projevili lásku svým blízkým. Za odměnu jsme dostali jedničku z pracovního vyučování.
  5. Stále se snažíme, počítáme, píšeme, čteme… Moc se těšíme do školy. Těšíme se na sebe a na paní učitelku. Jsme parta. Umíme se domluvit i na dálku. Při pondělním ránu k Valentýnu jsme paní učitelce dali dárek. Na její obrazovce se objevilo 17x děkujeme.
  6. Masopust. I ten jsme si užili on-line jako srnka, duhová, bílá a černá kočka, levhart, plavec a plavčík, drak, žirafa, zebra, školačka a Harry Potter a zpěvák Elvis Presley. A nechyběl příběh o záchraně kočičky.
  7. A já paní učitelka Helena Baláková děkuji mým dětem za jejich unikátní hodiny vlastivědy a přírodovědy, za jejich každodenní pozdravy, jejich úsměvy, za fotografie z jejich života a samozřejmě za krásná překvapení, která mě pokaždé dojímají.
18.2.2021 | Aktuality

Pekli jsme policistům

náhled

Na jaře jsme vstali z gauče a šli sportovat. Běhali jsme pro Adámka.

A po masopustu jsme vstali z gauče a pekli pro policisty. V této nelehké době chrání naše okresní hranice. Slouží dvanáct hodin denně v mrazu, dešti, tak proč jim tu službu trochu neosladit.

Přejeme dobrou chuť. A odměna pro nás? Dostali jsme jedničku z pracovního vyučování. A hlavně – byli jsme zase chvíli spolu.

18.2.2021 | Aktuality

Pracujeme z domova

I z domova pracujeme na plný pecky. K online výuce nám slouží Teamsy. Žáci jsou v roli učitele  - učí paní učitelku na PC.

Zvládáme turistiku, domácí práce, přípravu pokrmů i výtvarné tvoření. Tvoříme slovní úlohy, seznamujeme se s životem za 1. republiky a objevujeme tělo člověka. Připravujeme referáty, hledáme zajímovosti k daným tématům, čteme a zvládáme tvořit slova pomocí předpon a přípon. S tím vším nám pomáhají rodiče, kteří nás také vyvezou do přírody. A paní učitelka jezdí po našich stopách a sbírá dárky. Zase jsme spolu jako jedna rodina.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
20.11.2020 | Aktuality
ZŠ Březová, okres Sokolov

Komenského 232
357 61 Březová

Tel: 352 633 540,  608 323 025
E-mail: info@zs-brezova.cz