Pracujeme z domova

I z domova pracujeme na plný pecky. K online výuce nám slouží Teamsy. Žáci jsou v roli učitele  - učí paní učitelku na PC.

Zvládáme turistiku, domácí práce, přípravu pokrmů i výtvarné tvoření. Tvoříme slovní úlohy, seznamujeme se s životem za 1. republiky a objevujeme tělo člověka. Připravujeme referáty, hledáme zajímovosti k daným tématům, čteme a zvládáme tvořit slova pomocí předpon a přípon. S tím vším nám pomáhají rodiče, kteří nás také vyvezou do přírody. A paní učitelka jezdí po našich stopách a sbírá dárky. Zase jsme spolu jako jedna rodina.