Nástup do školy

Dne 25. 5. 2020 se žáci prvního stupně, po uzavření školy z nařízení vlády, mohli vrátit do svých tříd.

Žáci 4. B se vrátili v počtu 12. Pět žáků zůstalo na online vyučování. Všichni jsme se do školy těšili. Hlavně na sebe. I když jsme byli, obrazně řečeno u sebe v obýváku, ten osobní kontakt nic nenahradí.

Dokázali jsme zvládnout nařízená opatření při vstupu do školy: odstupy, dezinfekce i roušky. I přes dodržování odstupů jsme si byli velmi blízko.

Doba odloučení byla okamžitě pryč. Čas je opravdu relativní. Nikdo nezapomněl pracovní návyky. Jsme ve škole. Jsme rádi. Škola nás prostě baví.

Mne, paní učitelku, překvapila disciplinovanost dětí. Přišly do školy tak trochu dospělejší. Z dívek se staly slečny a z chlapců vyrostli krásní „chlapi“. Jsem ráda, že je všechny mám.

Helena Baláková

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled