Masopust 2020

Oslava masopustu se v naší obci stala již tradicí

V pátek 14. února 2020 prošel naší obcí průvod s tradičními masopustními maskami, ale i maskami kuchařů a kuchařek, medvědů, koní, králů, princezen a mnohými dalšími. Trasa vedla přes náměstí Míru, kolem hasičské zbrojnice, dále Okružní a Hlavní ulicí a končila v amfiteátru MFC, kde se za  smutečního marše, zahraného dechovkou Březováček, pohřbívala basa. I letos si hlavní části tradice vzal za své devátý ročník a patří jim za to velké poděkování. V samotném MFC byl připraven pestrý program a tradiční masopustní pokrmy. O ty menší se postaral klaun Hugo a jeho kamarádi a větší děti se zabavily na bowlingu, kde probíhala diskotéka až do večerních hodin. Kdo chtěl, mohl si nechat pomalovat obličej. Akce se skvěle zdařila, hosté byli spokojení, basa se pohřbila v klidu a míru a my se již těšíme na další masopust.

27.2.2020