Olympiáda dětí a mádeže v Karlovarském kraji

Dne 21. ledna 2020 se uskutečnil výlet našich žáků na Olympiádu dětí a mládeže, která se poprvé konala v našem kraji. Pro žáky a jejich doprovod byl zajištěn autobus od Karlovarského kraje jako odměna za výhru v soutěži o nejlepší fandítka, kterého se zúčastnily školy Karlovarského kraje. Naši deváťáci do soutěže nakreslili krásná fandítka a na jejich vítězný obrázek se můžete podívat ve fotografiích. Do soutěže o nejhezčí obrázek mého sportování se zapojily také třídy 4.B a 5.A a při natáčení zimních sportovních disciplín v tělocvičně se zapotili žáci 6.A a 7.A.Vybraní žáci z těchto tříd tedy v úterý ráno vyrazili podpořit sportovce, nejprve na zimní stadion v Karlových Varech, kde jsme shlédli hokejové utkání mezi Pardubickým a Královéhradeckým krajem. Poté jsme se přesunuli do Thermalu, kde byl pro veřejnost otevřen Olympijský dům. Zde byla pro děti připravena celá řada vzdělávacích, sportovních a soutěžních úkolů. Všem se nám výlet moc líbil a užili jsme si díky Karlovarskému kraji atmosféru olympijských her.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
31.1.2020