Mediální přehlídka 2019

Dne 19. 11. 2019 jsme se, jako každým rokem, zúčastnili mediální přehlídky v rámci projektu „Zůstaňte s námi po škole! aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji“. Letos jsme měli možnost se setkat s youtubery , kteří vystupují pod jménem McCitron, Ati show a Nakashi. Ti přijeli hlavně proto, aby ohodnotili naše videa, řekli nám něco o bezpečnosti na internetu, jak to chodí ve světě virtuální reality a jak být správným youtuberem.  Naše video, které jsme na této přehlídce prezentovali se youtuberům moc líbilo, chválili naši práci a hlavně to, že umíme všichni spolupracovat a zlepšujeme se. I když jsme nevyhráli, nebyli jsme vůbec zklamaní, byli jsme rádi, že jsme se hlavně zúčastnili a něco se dozvěděli.  Youtubeři na konci přehlídky rozdávali podpisy a „selfíčka“, což se nám asi líbilo nejvíce. Celý den jsme si náramně užili a děkujeme za pozvání.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhled