Podzimní setkání ekoškol Karlovarského kraje

Ve středu 25. 9. proběhlo již tradiční setkání ekoškol Karlovarského kraje. Naše škola se do mezinárodního programu ekoškola přihlásila minulý rok a díky tomuto setkávání nabírá cenné zkušenosti ve fungování ekologie na jiných školách. Tentokrát jsme se setkali v obci Hranice u Aše. Tři zástupci našeho ekotýmu měli na programu prohlídku školy v Hranicích (prostory budovy, výzdoba a úžasný zookoutek s terárii a zvířátky), poslech krátké přednášky z úst studenta gymnázia a ekologického aktivisty na téma - Klimatické změny a možnost ovlivnění naší osobou a zapojení se do aktivit. Dále po milém občerstvení vyrazili naši ekotýmáci na naučnou stezku, kterou škola Hranice pomáhá udržovat a došli až k tzv. Trojstátí u hranic s Německem. Načerpali nejen zajímavé náměty na práci ekotýmů, ale i poznali kousek z Ašského výběžku.

Š. Krausová, koordinátorka ekoškoly

náhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhlednáhled
27.9.2019