Mediální přehlídka

Dne 28.11.2018 se děti z Klubu silných- filmového kroužku, zúčastnily mediální přehlídky v rámci projektu : „Zůstaňte s námi po škole aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji“, která se konala ve sportovní hale ISŠTE v Sokolově.

Na této přehlídce měly možnost prezentovat svá videa, která natočily během roku a poté sestříhaly a upravily. Také na tuto akci byli pozváni dva youtubeři, známí pod jménem Nakashi a Atishow, kteří působí na youtube spoustu let a ti dětem předali své zkušenosti. Byli tam ale také od toho, aby zhodnotili naše videa a poté vybrali školu, která byla nejlepší. Tou školou byla nakonec vybrána ta naše, takže děti dostaly sladkou odměnu a byly moc spokojeny. Po ukončení přehlídky byla autogramiáda a focení s youtubery.

Celý den se nám hezky vydařil a těšíme se na další mediální přehlídku škol. Chceme ještě poděkovat děvčatům z kroužku aerobiku, která jela s námi a připravila si moc krásný doprovodný program.

náhlednáhlednáhlednáhlednáhled
7.2.2019